Zwiększamy naszą aktywność

Już blisko dwa miesiące działa prowadzona przez Polskie Stowarzyszenie Rodak restauracja przy ulicy Fabrycznej 5 w Łowiczu. Oprócz sprzedaży obiadów, w „Senatorze” odbywają się liczne imprezy okolicznościowe – urodziny, imieniny, rocznice ślubów jak i imprezy integracyjne.

Klienci doceniają przystępna cenę smacznych obiadów. W tej chwili zupa kosztuje jedynie 6 zł, zaś drugie danie tylko 13 zł. Serwujemy posiłki na miejscu, jak i oferujemy możliwość ich dowozu na życzenie klienta. Korzystna jest też cena za tzw. „talerzyk” podczas spotkań okolicznościowych.

Nasze Stowarzyszenie podpisało umowy abonamentowe z odbiorcami indywidualnymi i podmiotami gospodarczymi na dostarczanie obiadów, także w weekendy. Wkrótce otworzy punkt odbioru obiadów na miejskiej targowicy.

W punkcie tym, można będzie nabyć obiady i produkty garmażeryjne – między innymi pierogi z różnorakim nadzieniem, kopytka, kotlety mielone, schabowe, Devolay, rolady mięsne i inne produkty.

Stowarzyszenie zaprasza do śledzenia naszego fanpejdża na Facebooku oraz strony www.psrodak.pl.

Przypominamy, że do 20 listopada trwają zapisy na zabawę Andrzejkową – w dniu 24 listopada, a tuz po niej zapisy na Sylwestra.

Wszelkie informacje o oferowanych obiadach oraz na temat imprez można uzyskać pod numerem telefonu 733 510 339 lub pod numerami 662 517 417 i 730 080 280.

Dziękujemy, że jesteście z Nami.

Menu Rodaka